Kategoriler
Cialis 100 mg 30 tablet cialis 5 mg 28 tablet orjinal cinsel performans ürünleri Cinsel Sağlık Ürünleri Eczane satış sitesi ferrari 150 mg performans hapı

Kamagra jel orjinal-4 paket 28 ad 100 tl

Kamagra 100 mg jelorjinal-4 paket 28 ad 100 tl
Kargo ücretsiz-Kapıda ödeme-Para iadeli
Kapınızda yada kargo şubesinde isterseniz k.kart ile ödeyin

 

Kamagra jel Kullanımı ?

 

Kamagra jel kullanımı ? Ereksiyon veya iktidarsızlık sorunu , erkeklerin çoğunda bulunmaktadır, bu durum ciddi bir sorun olarak tanımlanabilecek, penise akan kan yetersizliğinden dolayı oluşan önemli bir problemdir. Kamagra ise, ereksiyon sorunu için kullanılan bir gıda takviyesidir.

Kamagra Jel Bileşenleri

kamagra jel içerisinde kullanılan orijinal bileşen “sildenafilsitrat” adında bir etken maddedir. Kamagra bir tablet ya da oral bir jel olarak üretilir. Genellikle bir çok ürüne göre daha uygun fiyatlı ve alternatif bir ürün olarak piyasaya çıkmaktadır ve benzer şekilde işlev görür. Etkisini de de gerektiği şekilde gösterir.

Kamagra Jel Yasal Mı?

Evet. Kamagra jel tamamen güvenli yasal bir üründür. sahte ürünler kesinlikle yasaklanmış olup insan sağlığına büyük zararlar verebilmektedir.

Kamagra Jel Paket İçeriği ?

Ajanta adlı ilaç firması tarafından üretilen bu jel, 7 farklı aroma içeren bir kutuda satışa sunulur. Lezzet kombinasyonları ananas, portakal, çilek, vanilya, muz, siyah frenk üzümü, mango, limon, kiraz ve karpuzdur.

Kamagra Jel Kullanımı ?

Ereksiyon problemi yaşayan kişiler, kamagra jeli cinsel uyarılmayla birlikte alır ve ilaç penise giden kan akışını hızlandırır bu sayede ereksiyon oluşumu sağlanmaktadır. Jel paketini kesip açarak, tamamıyla yutulur. Ağız yolu ile alınan jel dil üzerinde çözünür. Jel, yutulması gereken ve yutmakta zorlananlar için geleneksel hapların aksine, ağızda eritilir. Jelin bir başka avantajı, tabletlerin aksine mideyi tahriş etmemesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir